לקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות
מערכות AC/DCהנדסה ביו-רפואיתהנדסה כימיתמעבר חוםהנדסת חומריםאנליזה נומרית, FEA, PDEמכניקת זורמים (CFD)פיזיקהמערכות RFביוטכנולוגיההנדסת תגובה כימיתMEMSאקוסטיקהמכניקה מבניתמערכות אופטיות ופוטוניםאלקטרוכימיהננוטכנולוגיההנדסת נפט וגזאלקטרוסטטיקהמגנטוסטטיקהגיאופיזיקההידרולוגיה, זרימה תת קרקעיתרעש ותנודותזיהוי מערכת / כיול מודל

סילבוס סדנת הנדסת תגובה כימית בתוכנת COMSOL Multiphysics®

מתמודד עם תגובות כימיות ואיזוני אנרגיה ומסה? סדנת Chemical Reaction Engineering תפורה במדויק למידותיך!

תוכנת ®COMSOL Multiphysics היא הכלי היעיל, האמין והנוח ביותר לטובת אופטימיזציית ריאקטורים כימיקליים, ציוד סינון, מיקסרים ותהליכים נוספים הקשורים לתגובות כימיות. בסדנא שלפניך תלמד כיצד להשתמש בכלים שמציעה ®COMSOL על מנת לבצע סימולציה מדויקת של הובלת חומר ומעבר חום בצוותא עם קינטיקה כימית שרירותית בכל סוגי הסביבות – גזים, נוזלים, תווך פורוזיבי, על פני השטח, או בתוך פאזות מוצקות – או שילוב של כל אלו. הדבר מושלם לכל ההיבטים של תעשיות העיבוד והכימיקלים.

בסדנא נכיר את ממשקי המשתמש האינטואיטיביים שתוכנת ®COMSOL Multiphysics מכילה, עבור הגדרה מדויקת של הובלת חומר בתמיסות או תערובות מדוללות ומרוכזות, באמצעות הסעה, דיפוזיה ונדידה יונית של מספר שרירותי של זנים כימיים.

במהלך הסדנא נעשה היכרות עם הממשק להגדרת תגובות כימיות, אשר הינו פשוט ועושה שימוש בנוסחאות כימיות ובמשוואות שמוזנות בתוכנה ממש כאילו רושמים אותן על דף נייר. בסדנא נציג את יישום התהליך בתוכנת ®COMSOL, עבור פתרון של משוואות דיפוזיה, בעיות התיישנות וכן הלאה.

כל מי שעוסק בתחום ראוי שיכיר את יכולותיה המולטיפיזיקליות הגבוהות של תוכנת ®COMSOL Multiphysics – סדנא זו היא ההזדמנות שלך לעשות זאת!

משך הסדנא: 3 שעות

להרשמה לסדנה זו השאר פרטיך כאן