Error: Contact form not found.

אודות נומריקל

חברת נומריקל בע”מ הוקמה על מנת לתת מענה לשוק הישראלי בתחומי שיווק, פיתוח והטמעה של תוכנות הנדסיות מתקדמות. החברה מבצעת עבודות ייעוץ ויצירת אנליזות ממוחשבות של תופעות פיזיקליות מצומדות ובניית מודלים פיזיקליים מהפשוטים ועד המורכבים ביותר. הייעוץ והאנליזה נעשים בעזרת תוכנת
®COMSOL Multiphysics
אותה חברת נומריקל משווקת בארץ באופן בלעדי.
תוכנה זו היא המובילה העולמית בסימולציה של התנהגות המוצר מבחינה פיזיקלית החל משלב התכנון וכלה בפעולתו תחת אילוצים שונים.

השימוש בתוכנה המאפשרת סימולציות של מספר תופעות פיזיקליות שמשפיעות על מוצר, מקנה לחברה המפתחת את היכולת לדעת במדויק כיצד לייצר את המוצר, מהם הגורמים המשפיעים עליו מכל הכיוונים, וע”י כך לחסוך בעלויות פיתוח.
חברות רבות בכל העולם כבר מבינות את ההשפעה האדירה שיש לשימוש בתוכנת ®COMSOL Multiphysics בנושאי חיסכון בעלויות, ביצוע ניסויי מעבדה מוצלחים, והשקה טובה של המוצר בשוק.

החברה משווקת בארץ גם את תוכנת Mathcad המתקדמת והיעילה, שמשמשת מאות אלפי אנשי מקצוע ברחבי העולם בביצוע, תיעוד, ניהול ושיתוף של חישובים ועבודת תוכן. תוכנת Mathcad של חברת PTC היא תוכנת עיבוד מתימטית מובילה בעולם, ששימושיה הם ביצוע פעולות חישוביות והצגת נתונים ופונקציות בצורה גרפית. כמו כן ניתן לפתור בעזרת Mathcad חישובים מסובכים מכל הסוגים, כל הבעיות המתמטיות והנוסחאות הקיימות, ולהשתמש בכלים גרפיים ויזואליים רבים.

מערכי השיווק, הייעוץ וההדרכה של חברת נומריקל תומכים באלפי לקוחות בארץ, בסקטורים: הבטחוני, התעשייתי, הרפואי והאקדמי.
מבין לקוחות החברה ניתן למנות את רפאל, תעשייה אווירית, אלביט, אינטל, HP, רותם תעשיות, ביו-סנס, נובוקיור, משרד הבטחון, ועוד רבים וטובים. בנוסף החברה פועלת רבות במוסדות האקדמיים המובילים במדינה, בהם נעשה שימוש בתוכנות אותן החברה משווקת, לשם מחקרים אקדמיים, הוראה, ועזרה בעבודות אקדמיות לסטודנטים בתארים מתקדמים.

מוצרי חברת נומריקל חיוניים מאוד לכל עסק או חברה, מהקטנים עד הגדולים ביותר, אשר עוסקים בתכנון מבחינה פיזיקלית של מוצרים, בתחומי הנדסה, פיזיקה, מחקר, מתמטיקה ועוד. לטובת הבנה מעמיקה של יכולות תוכנת ®COMSOL Multiphysics, מפעילה נומריקל סדנאות שונות בסביבת העבודה של התוכנה. ההשתתפות בסדנאות היא בחינם אך נדרש רישום מראש. לקבלת כל הפרטים הרלוונטיים אליכם ומענה לשאלות, כמו גם הצעות לשיפור וייעול, אתם מוזמנים למלא את טופס הפרטים בצד שמאל של דף זה. מעבר לכך מומלץ להיכנס ללשונית “סדנאות” באתר, שם נמצאים כל הפרטים אודות הסדנאות הקרובות, וטופס רישום חינמי.

נשמח לשמוע מכם בהקדם, לענות על שאלות ולשוחח עמכם על הנושאים החמים, וכמו כן לראות אתכם בין אורחי הסדנאות

מידע נוסף

שיווק, פיתוח והטמעה של תוכנות הנדסיות מתקדמות. החברה מבצעת עבודות ייעוץ ואנליזות נומריות ממוחשבות של תופעות פיזיקליות מצומדות ובניית מודלים פיזיקליים מהפשוטים ועד המורכבים ביותר. האנליזות שהחברה מבצעת הינן לפי דרישת הלקוח וברמת הניתוח הגבוהה ביותר שקיימת היום בשוק. ניתן להשתמש בשירותי החברה על מנת לבצע אנליזות חזוק, אנליזות חום או אנליזות תרמיות, ולמעשה כל סוג של אנליזת אלמנטים סופיים.

האנליזה הנומרית והייעוץ נעשים בעזרת תוכנת ®COMSOL Multiphysics, אותה חברת נומריקל משווקת בארץ באופן בלעדי.
תוכנה זו היא אחת המובילות בבניית סימולציה נומרית לצורך ניתוח תופעות פיזיקליות ומולטי-פיזיקליות של מוצר החל משלב התכנון וכלה בפעולתו תחת אילוצים שונים ומגוונים. עובדה זו היא שחוסכת זמן רב וכסף למפתחים ומתכננים של מוצרים אשר בוחרים להשתמש בתוכנה.

לבניית סימולציה באופן ממוחשב יש יתרונות עצומים, כגון צמצום ניסויי המעבדה ומיקוד הניסויים במקום אחד וירטואלי שחוסך פיתוח אבי טיפוס רבים. בבניית סימולציה עם אנליזה נומרית ניתנת גם האפשרות לבצע בדיקה פרמטרית של משתנים ולקבל תוצאות אשר בעזרת התוכנה הינם תואמי מציאות ברמה גבוהה.
אנליזה נומרית בתוכנת ®COMSOL Multiphysics נעשית בשיטת האלמנטים הסופיים (FEM), כאשר ניתן לבצע במודל אנליזות נומריות של צימוד תופעות פיזיקליות והשפעתן ההדדית, מכל סוג שהוא – אנליזות מבנים, אנליזות מעבר חום, אנליזות מכניות וכיוצא בזה.

השימוש ב-®COMSOL Multiphysics פשוט למדי ולתוכנה ממשק עבודה ידידותי המאפשר ביצוע פעולות בצורה פשוטה ומהירה. ®COMSOL Multiphysics מאפשר לייבא גיאומטריות, עזרים ואביזרים מגוונים מתוכנות ידועות, לרבות Solidworks, מטלב, Excel, סולידאדג’ ועוד. גיאומטריות בתוכנה מחולקות לאלמנטים סופיים, ועליהם ניתן לצמד תופעות פיזיקליות שונות בו זמנית ולבחון השפעה על המודל – מה שהופך את קומסול מולטיפיזיקס ל- “מעבדת שטח ניסויית” וירטואלית יעילה ביותר עם תוצאות תואמות מציאות.

היכן נבצע אנליזה נומרית עם ®COMSOL?

יכולותיה הגבוהות של ® COMSOL Multiphysicsבאות לידי ביטוי במגוון מודולים ותופעות פיזיקליות רבות. ביניהם ניתן למנות קורוזיה, אקוסטיקה, CFD, MEMS, מכטרוניקה, semiconductor, Plasma, , פוטונים, Heat Transfer ,אלקטרומגנטיות, Radio Frequency, תרמיקה, Structural Analysis ועוד – כולן תחת המטרייה של אנליזה נומרית.

באתר תמצאו את כל המידע הרלוונטי על מנת להישאר תמיד מעודכנים במה שקורה בעולם המדע, הפיזיקה וההנדסה, הן בהקשר של חברת נומריקל ושירותי הייעוץ המתקדמים שהיא מעניקה בהקשר של אנליזה נומרית וסימולציות מולטיפיזיקליות, והן בנושאי התוכנות שהחברה משווקת –®COMSOL Multiphysics ו Mathcad.

וכמובן מעל הכל האתר מתעדכן כל שבוע בהקשר לסדנאות החינמיות שנומריקל מארגנת בסביבת העבודה של קומסול מולטיפיזיקס, כאשר כל אחד מוזמן להירשם בחינם ולהשתתף באחת או יותר מהסדנאות.

בין לקוחותינו