לקבלת פרטים נוספים ללא התחייבות
  מערכות AC/DCהנדסה ביו-רפואיתהנדסה כימיתמעבר חוםהנדסת חומריםאנליזה נומרית, FEA, PDEמכניקת זורמים (CFD)פיזיקהמערכות RFביוטכנולוגיההנדסת תגובה כימיתMEMSאקוסטיקהמכניקה מבניתמערכות אופטיות ופוטוניםאלקטרוכימיהננוטכנולוגיההנדסת נפט וגזאלקטרוסטטיקהמגנטוסטטיקהגיאופיזיקההידרולוגיה, זרימה תת קרקעיתרעש ותנודותזיהוי מערכת / כיול מודל

  שירותי סימולציה מתקדמים בעזרת ®COMSOL Multiphysics

  סימולציה מהימנה צריכה להתחשב בכל התופעות המשפיעות על המודל. על מנת לענות על צורך זה חברת נומריקל מציעה לכם להכיר את ®COMSOL Multiphysics, תוכנת הסימולציות ההנדסיות המובילה בעולם. התוכנה מאפשרת צימוד תופעות פיזיקליות רבות ובכל שילוב אפשרי. בין אם מדובר על תופעות של מעבר חום, זרימה, מכניקה מבנית, אקוסטיקה, ריאקציות כימיות, אלקטרומגנטיות ועוד, תוכלו בקלות ובמהירות לבנות מודל המדמה בצורה הטובה ביותר את המציאות.
  נומריקל מבצעת עבודות ייעוץ ובניית אנליזות נומריות של תופעות פיזיקליות מצומדות ומודלים פיזיקליים בתוכנת ®COMSOL Multiphysics , שהיא התוכנה הטובה והמוכחת בעולם לחיזוי התנהגות מוצר מבחינה פיזיקלית, החל בשלב התכנון וכלה בפעולתו תחת אילוצים .שונים ומגוונים

  שירותי הסימולציה של נומריקל עוזרים ללקוחות למצוא פתרונות מדויקים תוך שימוש באנליזה נומרית, וכך להפחית משמעותית את הצורך בביצוע ניסויים, ולהשיג יכולת בדיקה מהירה של השפעות שינויי תכן (עיצוב, תכונות חומר, תנאי סביבה) על התנהגות המוצר. בדרך זו הלקוחות מסוגלים לבצע אופטימיזציה של המוצרים ולהביאם לשוק מהר יותר וטוב יותר.

  אז אם אתם דוגלים בחדשנות וביצירתיות, מעוניינים להתקדם, לצמוח ולשגשג, ומעל הכל להוביל בעלויות וליצור לעצמכם יתרון תחרותי משמעותי על פני לקוחותיכם – שירותי הסימולציה של נומריקל בתוכנת ®COMSOL Multiphysics זה הפתרון האידיאלי עבורכם.

  יואב גרין, הזוכה בתחרות ®COMSOL Multiphysics השנתית, מקבל מאיתנו את הפרס – מצלמת GoPro!
  את עבודתו הזוכה ומספר עבודות נבחרות נוספות תוכלו למצוא כאן.